Chrzciny

 

Chrzciny Kraków – oferta Zajazdu Biesiada

Lokal na chrzciny w Głogoczowie nieopodal Myślenic

Chrzciny to bardzo ważna uroczystość, zarówno dla rodziców jak i samego maluszka. Oferujemy kompleksową pomoc i profesjonalną obsługę. Serdecznie namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji Zajazd Biesiada. Doskonale rozumiemy, jak podniosłe jest to wydarzenie i jak ważnym jest, aby odpowiednio je uczcić. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji takich uroczystości, postaramy się Państwu zapewnić obsługę chrzcin na jak najwyższym poziomie, aby zagwarantować cudowne wspomnienia zarówno dla Państwa, jak i dla Waszych gości.

Nasz Zajazd znajduje się przy popularnej Zakopiance, na trasie Myślenice- Kraków w bardzo malowniczej miejscowości Głogoczów, a więc w pewnym oddaleniu od tak głośnego i zatłoczonego miasta, jakim jest Kraków. Już od lat gości na kulinarnej mapie Małopolski. Do Państwa dyspozycji oddajemy – salę restauracyjną, jeżeli chrzciny organizowane są w sobotę oraz salę bankietową, która z powodzeniem zmieści 150 osób, jeżeli przyjęcie ma odbyć się w niedzielę. Nasza restauracja to również doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Sala na chrzciny, którą proponujemy wyposażona jest w stoliki do przewijania, krzesełka do karmienia i również kącik do zabaw oraz plac zabaw dla najmłodszych, który gwarantuje dobrą zabawę dla dzieci i odrobinę wytchnienia dla rodziców. Zajazd to idealne miejsce i jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz gości, którzy zechcą przyjechać ze zwierzętami. Nasze wnętrza witają każdego niezależnie od okazji.

Idealna restauracja na przyjęcie dla dzieci. Sale na organizację chrzcin

Wszystkie budynki zostały zbudowane z drewnianych bali, co nadaje im bardzo stylowego i ciepłego charakteru oraz swoim wystrojem nawiązuje do bogatej tradycji Małopolski. Dla komfortu, zajazd podzielony został na część restauracyjną oraz bankietową, dzięki czemu możemy przyjmować jednocześnie zarówno gości indywidualnych, jak i realizować imprezy zorganizowane. Dzięki modernizacji przeprowadzonej przez nowych właścicieli, nasz Zajazd jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia, takie jak szybko działające Wi-fi oraz klimatyzację. Nasze eleganckie wnętrza pozostają do dyspozycji biesiadników.

W oparciu o dania kuchni galicyjskiej oraz kuchni polskiej, specjalnie dla Państwa, nasz szef kuchni przygotował ofertę menu, przystosowaną na chrzciny. W ofercie znajduje się również menu dla dzieci. Zaprezentowane poniżej zestawy to tylko wyjściowe oferty dań i jesteśmy jak najbardziej otwarci na Państwa propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do kontaktu z przedstawicielami Zajazdu Biesiada.

Przyjęcia okolicznościowe Kraków

Jeżeli szukają Państwo specjalnego miejsca również na innego typu imprezy okolicznościowe Kraków, takie jak komunie lub wesela nasz Zajazd to idealne miejsce. Jesteśmy także w stanie zorganizować również zjazdy integracyjne czy imprezy firmowe dla 150 osób. Wszystkie organizowane w naszym Zajeździe przyjęcia lub imprezy odbywają się w doskonale to tego przygotowanych sali restauracyjnej, bądź sali bankietowej. Będzie nam niezmiernie miło dzielić z Państwem te radosne chwile i dołożymy wszelkich starań, aby zostały w Państwa pamięci na dłużej. Serdecznie namawiamy do zapoznania się z poszczególnymi ofertami na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio na miejscu, w Zajeździe Biesiada. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu drogą elektroniczną lub tradycyjnie przez telefon. Sprawdź wysoką jakość naszych usług oraz wysokiej jakości dania kuchni polskiej jakie oferują nasi kucharze.

CHRZCINY-Propozycja_numer jeden
CHRZCINY-Propozycja_numer dwa
CHRZCINY-Propozycja_numer trzy

Prezentowane zestawy menu są wyjściowymi ofertami, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie. W razie poszukiwania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.